ظهر بخیر، مهمان ظهر

آخرین فعالیت

انجمن » مباحث آزاد و تفریحی » بحث های عمومی و سرگرمی
جستجو | فایل های تاپیک (5)
  آخرین کتابی که خوندی اسم و اسم نویسنده شو بگو
<< 1 2 3 4
(1403/2/10 , 16:34)[#]
?زیبای وحشی ? ?زیبای وحشی ? 
انتقام قادسيه را خواهیم گرفت
# آگرین (29.04.2024 / 05:55)
همینطوره.....
ولی کسایی هم بودن که برخلاف این عمل میکردن
یکی از کسایی که باعث شد عمر صیغه رو حروم بدونه عایشه و یکی دوتا دیگه از زنان پیامبر بود..
این تو اهل تسنن هنوزم اجرا میشه
چی بگم دیگه تا ب
#ازدواج متعه (صیغه موقت)در قرآن و احادیث طبق مکتب فکری اهل سنت:

الطبری در "تفسیر" (8/177) و حاکم در "مستدرکه" (3192) و ابن ابی داود در "الموسعفه" (ص 204) در مورد اقتدار ابن ندرا روایت کرده است. واجب شد) ابن عباس گفت: (و شما مدتها از آنها لذت نبردید).
ابومیدرا گفت: گفتم: ما آن را اینگونه نمی خوانیم.
ابن عباس گفت: "به خدا سوگند ، خداوند آن را برای شما نیز ارسال می کند."
و قاضی آن را به شرط یک مسلمان اصلاح کرد.
ابن کثیر گفت: "ابن عباس و ابو کعب بن سعید بن جبیر و سعدی می خوانند: (آنچه از آنها لذت می برد تا به طور نامحدود دستورالعمل دستمزد واتوهن را بگیرند) ، مجاهد گفت: من فاک کردم ، اما در غیر این صورت مردم."
نقل قول پایان از تفسیر ابن کثیر (2/226).
و این نامه: (به اصطلاح نامگذاری شده) از خواندن مکرر نیست ، و قرائت مکرر که در قرآن ثابت شده است - همانطور که مشهور است - این است: (اگر شما از آنها لذت نمی برید ، پس دستمزد آنها واجب است) بدون این نامه.
بنابراین ، به گفته وی ، این از قرآن است: زیرا فقط در ابتدا تلاوت می شد ، و ازدواج لذت ، نخستین مجاز اسلام بود ، سپس همه این موارد را کپی کرد و لذت تا روز قیامت ممنوع بود.
مسلم (1406) در مورد اقتدار ابن ابی عمرا روایت کرده است که می گوید: "این مجوز در صدر اسلام برای کسانی که آن را وادار کرده بودند ، مانند مردگان ، خون ، و سپس خون و زمان و زمان و خون بود.
شیخ الاسلام ابن تیمیه گفت:
اگر گفته شود: در خواندن طیف وسیعی از پیشینیان: (آنچه از آنها به طور نامحدود از آنها لذت برده اید) گفته شده است: ابتدا این قرائت مکرر نیست و هدف آن مانند اخبار افراد است.

اهل السنه ، ای کسانی که از شیعیان خسته شده اند که زنا می کنند ، در اینجا پیامبر شما است که زنا می کند و شما را به شیعیان متهم می کند که مرتکب زنا می شوند ، گویا شما با صراحت می گویید که صحابه عمل زنا کرده اند و خدای ناکرده

زواج المتعة في القرآن والأحاديث حسب المذهب السني:

روى الطبري في "تفسيره" (8/ 177) والحاكم في "مستدركه" (3192) وابن أبي داود في "المصاحف" (ص204) عن أبي نضْرَةَ، قال: قَرَأْتُ عَلَى ابْنِ عَبَّاسٍ رَضِيَ اللَّهُ عَنْهُمَا، (فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً) قَالَ ابْنُ عَبَّاسٍ: ( فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ إِلَى أَجَلٍ مُسَمًّى ) .
قَالَ أَبُو نَضْرَةَ: فَقُلْتُ: مَا نَقْرَؤُهَا كَذَلِكَ.
فَقَالَ ابْنُ عَبَّاسٍ: " وَاللَّهِ لَأَنْزَلَهَا اللَّهُ كَذَلِكَ ".
وصححه الحاكم على شرط مسلم .
قال ابن كثير :" كَانَ ابْنُ عَبَّاسٍ وَأُبَيُّ بْنُ كَعْبٍ وَسَعِيدُ بْنُ جُبَيْرٍ وَالسُّدِّيُّ يَقْرَءُونَ : ( فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ إِلَى أَجَلٍ مُسَمَّى فَآتَوْهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً) ، وَقَالَ مُجَاهِدٌ: نَزَلَتْ فِي نِكَاحِ الْمُتْعَةِ، وَلَكِنَّ الْجُمْهُورَ عَلَى خِلَافِ ذَلِكَ " .
انتهى من "تفسير ابن كثير" (2/ 226) .
وهذا الحرف : ( إِلَى أَجَلٍ مُسَمَّى ) ليس من القراءة المتواترة ، والقراءة المتواترة المثبتة في المصحف - كما هو معروف - هي : ( فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً ) بدون هذا الحرف .
فعلى القول بأنه كان من القرآن : فإنه إنما كان يُقرأ به أولا ، وكان نكاح المتعة أول الإسلام جائزا ، ثم نسخ ذلك كله ، وحرمت المتعة إلى يوم القيامة .
وروى مسلم (1406) عن ابْن أَبِي عَمْرَةَ قال : " إِنَّهَا كَانَتْ رُخْصَةً فِي أَوَّلِ الْإِسْلَامِ لِمَنِ اضْطُرَّ إِلَيْهَا، كَالْمَيْتَةِ، وَالدَّمِ، وَلَحْمِ الْخِنْزِيرِ، ثُمَّ أَحْكَمَ اللهُ الدِّينَ وَنَهَى عَنْهَا " .
قال شيخ الإسلام ابن تيمية :
" فإن قيل: ففي قراءة طائفة من السلف: (فما استمتعتم به منهن إلى أجل مسمى) قيل: أولا ليست هذه القراءة متواترة، وغايتها أن تكون كأخبار الآحاد.

اهل السنة يا من تعيبوا على الشيعة بانهم يمارسون الزنا ها هو نبيكم يبيح الزنا واتهامكم لشيعة بانهم يمارسون الزنا كانك تقول بكل صراحة ان الصحابة قد مارسون الزنا والعياذ بالله

#صیغه دراهل سنت
(1403/2/10 , 16:45)[#]
# آگرین (29.04.2024 / 05:55)
همینطوره.....
ولی کسایی هم بودن که برخلاف این عمل میکردن
یکی از کسایی که باعث شد عمر صیغه رو حروم بدونه عایشه و یکی دوتا دیگه از زنان پیامبر بود..
این تو اهل تسنن هنوزم اجرا میشه
چی بگم دیگه تا ب
متوجه شدید بانو؟؟؟

متعه یا همان صیغه در صدر اسلام دوره محمد ساخته شد براش آیه هم درست کرد البته به تفسیر اهل سنت و شیعیان که آیات صیغه در هر دو فرق میکند. در زمان ابوبکر و عمر و عثمان و علی هم بوده بعدها امامان اهل سنت صیغه را حرام کردند.عایشه فقط مخالفت کرده اونم روی حس زنانه گيش بوده و زورش هم به قوانین الله که همه برای نرها(مذکرها) ساخته شد نميرسد.الله خدای اسلام نر بود و برای همین موضوع است که قوانین اسلامی همه به نفع مردان است و به ضرر زنان. مثل حقوق مادی و اجتماعی و حقوقی زنان دقیقا نصف مردان یا کمتر است. برای همین موضوع است من با تحقیقاتم به این دین و مذهب شک کردم و شروع به نقدش کردم و با اطلاع رسانی سال 96 پایان اسلام در ایران را اعلام کردم.
اسلام باید در ایران به جایگاه قدیم خود برگردد.این عقاید دین بشری و انسانی نیست پر است از دروغ و تقیه و توريه و جنایت که درمنبرهای مساجد دروغ به گوش ماها میخوانند
(1403/2/10 , 18:50)[#]
# آگرین (27.04.2024 / 05:48)
عایشه بعد از پیامبر
کورت فیشلر
کتاب جذابیه
و نشون میده ُمه المئمنین زمان خودش یکی از دانشمندان بوده اگه اجازه میدادن
البته بانو من به عنوان یک منتقد بیطرف که قصدم فقط نقد دروغ و بیان حقیقت است آن هم بنا بر اخلاق انسانی و ایرانی باید عرض کنم که بیشتر کتابهایی که ذبيح الله منصوری ترجمه کرده بیشتر تقیه یا با اصل موضوع متفاوت است.کتاب عایشه بعد از پیامبر هم یکی از آنها است.به هر حال خواندن این کتاب عالیه و اما باید منابع دیگر هم مطالعه کرد که به واقعیت رسید.
در مورد نقد ذبيح الله منصوری اگر خواستید بیشتر بدانید من در خدمتتون هستم.چندین مدرک و منبع براى اثبات این ادعا دارم

ویرایش شد ?زیبای وحشی ? (1403/2/10 , 18:51) [1]
(1403/2/10 , 19:37)[#]
 آگرین 
# ?زیبای وحشی ? (29.04.2024 / 14:20)
البته بانو من به عنوان یک منتقد بیطرف که قصدم فقط نقد دروغ و بیان حقیقت است آن هم بنا بر اخلاق انسانی و ایرانی باید عرض کنم که بیشتر کتابهایی که ذبيح الله منصوری ترجمه کرده بیشتر تقیه یا با اصل موضوع
طبیعیه آقا آریای عزیز
ضبیح الله منصوری یه جورایی دست میبره تو کتاب
مثلا کتاب ده جلدی سه تفنگدار الکساندر دوما که ایشون ترجمه کردن با کتابی که
محمدطاهر میرزا ترجمه کردن تا حدی فرق داره
قلم ضبیحالله منصوری تا حدی هم سنگینه مثل محمد قاضی آرش حجازی بیژن اشتری عبدالله کوثری اینا نیست
یادمه چند سال پیش کتاب سه تفنگدار و کاردینال دوروشیلیو رو که میخوندم بارها به این جمله برخوردم که مثلا ملکه رفته پشت میز نشسته و ندیمان در حال توالت کردن ایشون هستن
واقعا این برام عجیب بود تا مادرم گفتن که منظور آرایش کردن ..
(1403/2/10 , 21:01)[#]
# آگرین (29.04.2024 / 15:07)
طبیعیه آقا آریای عزیز
ضبیح الله منصوری یه جورایی دست میبره تو کتاب
مثلا کتاب ده جلدی سه تفنگدار الکساندر دوما که ایشون ترجمه کردن با کتابی که
محمدطاهر میرزا ترجمه کردن تا حدی فرق داره
قلم ضبیحال
دقیقا بانو به نکته خوبی اشاره کردید

از کتابهای جعلی ذبیح الله منصوری

سینوهه رمانی تخیلی که تاریخ نامیده شد

این کتاب ها هم اضافه کنید
خداوند الموت
امام حسین و ایران
عایشه بعد از پیغمبر
غزالی در بغداد
عارف دیهیم دار
ابن سینا نابغه ای از شرق
ایران و بابر
شاه طهماسب و سلیمان قانونی

به طور کلی هر کتاب تاریخی با ترجمه منصوری دیدید آنرا صرفا به عنوان یک رمان تخیلی بخوانید.نه تاریخ واقعی
(1403/2/10 , 21:33)[#]
زهرا تبریزی زهرا تبریزی 
نه هر درخت تحمل کند جفای خزان 🍂🍁
و منی ک هنوز صد سال تنهایی رو تموم نکردم
(1403/2/11 , 09:38)[#]
 آگرین 
# ?زیبای وحشی ? (29.04.2024 / 16:31)
دقیقا بانو به نکته خوبی اشاره کردید

از کتابهای جعلی ذبیح الله منصوری

سینوهه رمانی تخیلی که تاریخ نامیده شد

این کتاب ها هم اضافه کنید
خداوند الموت
امام حسین و ایران
عایشه بعد از پیغمبر
اصل ترجمه های ایشون همینه
برعکس کتابای که عبدال هوشنگ مهدوی و ارسلان فصیحی ترجمه کردن اینا کلا کتابای تاریخی و به درد بخوری هستن تو زمینه تاریخ
(1403/2/11 , 09:40)[#]
زیبای وحشی زیبای وحشی 
# آگرین (30.04.2024 / 05:08)
اصل ترجمه های ایشون همینه
برعکس کتابای که عبدال هوشنگ مهدوی و ارسلان فصیحی ترجمه کردن اینا کلا کتابای تاریخی و به درد بخوری هستن تو زمینه تاریخ
دقیقا
(1403/2/11 , 09:42)[#]
 آگرین 
# ?زیبای وحشی ? (29.04.2024 / 12:15)
متوجه شدید بانو؟؟؟

متعه یا همان صیغه در صدر اسلام دوره محمد ساخته شد براش آیه هم درست کرد البته به تفسیر اهل سنت و شیعیان که آیات صیغه در هر دو فرق میکند. در زمان ابوبکر و عمر و عثمان و علی هم بوده
خیلی از مفتیان دانشگاه الازهر میگن آیه ای که برای صیغه بهش استناد میشه
منظورش مهریه زمینه که به عقد داییم مرد دراومده
و اینکه مهریه نباید وقتی داده بشه که کار به جدایی اینا میرسه چون مهریه حق زنه.... که خوب اینا میگن متعلق به عقد موقت
(1403/2/11 , 09:44)[#]
 آگرین 
# زهرا تبریزی (29.04.2024 / 17:03)
و منی ک هنوز صد سال تنهایی رو تموم نکردم
اونو تموم کردی ادامش شخصیت های گمشده که جلد دوم این صد سال تنهایی حساب میشه رو هم بخون عزیزم
(1403/2/11 , 10:33)[#]
زیبای وحشی زیبای وحشی 
# آگرین (30.04.2024 / 05:12)
و اینکه مهریه نباید وقتی داده بشه که کار به جدایی اینا میرسه چون مهریه حق زنه..
زر مفت میزنند!!!

از ایشان بپرسید منظورشان کدام آیه است؟؟
نکاح موقت یا متعه یا صیغه از سوره ها و آیه های برده داری و کنیز (سوره نساء آیه 24)داری گرفته شده. این آیه دقیقا تجاوز به زن شوهر دار است.در صدر اسلام کنیز ملک یمین (شی) برای لذت جویی نرها اسلام بوده در مقابل جانشان را نمیگرفتند.شیعه آمد بهای سکس موقت را پرداخت کرد.دقیقا عین فاحشه.
صیغه فاحشه گری شیعه سانان است.
در ضمن چندین حکم صیغه بدون اجازه پدر هم داریم

ویرایش شد زیبای وحشی (1403/2/11 , 10:49) [1]
(1403/2/11 , 10:39)[#]
زیبای وحشی زیبای وحشی 
https://vajehyab.com/dehkhoda/ ... %AD-3

#معنی واژه نکاح
در متن صیغه موقت و دائم از واژه نکاح استفاده شده این واژه کثیف و زشت در قرآن هم بارها تکرار شده من از گفتنش خجالت میکشم
فایل:
نمایش عکس
(142.29 кб.)
دانلود ها: 4 بار
(1403/2/11 , 10:41)[#]
زیبای وحشی زیبای وحشی 
# آگرین (30.04.2024 / 05:12)
و اینکه مهریه نباید وقتی داده بشه که کار به جدایی اینا میرسه چون مهریه حق زنه..
معنی واژه نکاح
فایل:
نمایش عکس
(141.85 кб.)
دانلود ها: 2 بار
(1403/2/12 , 10:16)[#]
 آگرین 
# زیبای وحشی (30.04.2024 / 06:03)
زر مفت میزنند!!!

از ایشان بپرسید منظورشان کدام آیه است؟؟
نکاح موقت یا متعه یا صیغه از سوره ها و آیه های برده داری و کنیز (سوره نساء آیه 24)داری گرفته شده. این آیه دقیقا تجاوز به زن شوهر دار است.در
دقیقا.....
و وقتی مسلمانان به اسپانیا حمله کردن
فرماندهان اسپانیا با همین روش زنان خود فروش رو به وسط لشکر مسلمانا فرستادن و تا اونا به خودشون بیان دیگه شکست خورده بودن
(1403/2/12 , 11:03)[#]
زیبای وحشی زیبای وحشی 
#ندلس

در قرن یازدهم، 80 درصد اسپانیا مسلمان بود!

اولین گروه مسلمانان در نیمه دوم قرن هفتم میلادی اسپانیا رو فتح کردند، مسلمانان پس از فتح اسپانیا نام اندلس رو روی این کشور گذاشتند و اونقدر اونجا موندند و تجاوز کردن که در قرن یازدهم حدود 80 درصد مردم مسلمون شده بودند.

در سال 756 عبدالرحمان یکم، سلسله امویان رو در کوردوبا پایهگذاری کرد که بعدها به خلافت کوردوبا تبدیل شد.

ویرایش شد زیبای وحشی (1403/2/12 , 11:04) [1]
(1403/2/13 , 18:04)[#]
زیبای وحشی زیبای وحشی 
تاریخچه روحانیّت در ایران
http://aamar.blogfa.com/post/765

#قسمتی از کتاب تاریخ اجتماعی ایران این کتاب 10 جلد است قبل از انقلاب چاپ شده نویسنده این کتاب ملا زاده و در خانواده مذهبی متولد شده. خواندن 10 جلد این کتاب توصیه میشود بخصوص جلد اول و دوم و سومش

نویسنده: مرتضی راوندی

ویرایش شد زیبای وحشی (1403/2/13 , 18:33) [2]
(1403/2/14 , 09:12)[#]
 آگرین 
سفرنامه مادام کارناسیناس
  در کل: 77
<< 1 2 3 4

فیلتر بر اساس نویسنده ی پست
دانلود تاپیک

رفتن به انجمن

New at the top
خانه