صبح بخیر، مهمان صبح

آخرین فعالیت

انجمن » مباحث آزاد و تفریحی » صندلی داغ
جستجو
  مهمان صندلی داغ : * نازنین(نازدخت) *
<< 1 2 3 4 >>
تاپیک قفل شده است
(1399/1/25 , 19:41)[#]
 آگرین 
# Roksana (13.04.2020 / 15:00)
پس اونارم میارم میسوزونیمش
ژووووونم بزار بیاد ج بده اونارم بیار خخخ
(1399/1/26 , 12:57)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 09:45)
خب خب خب
جواب بده نازی علوسک

1- عشق چه رنگیه؟
2- دوست داری چطوری بمیری؟
3- اگه یه مداد و پاک کن داشتی چی رو به دنیا اضافه و چی رو کم میکردی؟
4-اگه یه عینک داشتی که میتونستی ذات آ
:i:neznayuسلام سلاام رکسی سلاااام ایی رکسییی سلاام ای رکسیییم سلللللاااام

خاشروع میڪنیم بانـام ویـادخـدا
11:پولـدااربودن خوبه یاثروتمندبودن وفرقشون؟والافرقشون اینه ڪه ڪسی ڪه توجیبش پوول داشته باشه بش میگن پولدارمیخاهزارتومن باشه:neznayuدوتومن باشه:neznayuیااصا۵۰تاتک تومنی باشهولی ثـروتمنـدڪسیه ڪہ توگنجـینہ ے خــودش طلـاوپـوووول زیـادے داشته باشهڪه بنظرمن اگ بگن ارامـش بہتـراست یاثـرؤت ارامـش روانتخـاب میڪنم چون معمـولـاثـروتمنـداتنہـاچیزے ڪہ نمیشـہ باپــووول بدست بیارن ارامش ودل خوشهاینوگفتم الان نگیدنازی توخمره عسل بزرگ شده هامافقیرفقراکه رنگ هیچیوبه تیا نییدیمهخابعدی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
12:بنظرناناثروت واقعے پـول نیسـت وارامـشہ وقتے ارامش باشه نانا ثـروتمنـدتریییییین دخــتــرتوے دنـیاست?????????
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
13:من به تقـدیراعتـقادے ندارم البتہ منظورمه ڪه تقدیروسرنوشت ازقبل نوشته شده وخـدااگاهه ولی هیچ ڪس جـزخدانمـیدونـہ چے نوشتہ شـده تنہاخـداونـدداناے ڪلـہ??ولے همیشہ یہ سوالے ذهنـمودرگـیرڪرده ڪہ اگ خداوندتقـدیررونوشتہ چـطـوریه عـده انـسان هـاباانـواع گنـاه عاقبتشون جہنم خداونـدگـاره مگ میشہ ڪه خـداعاقب بنده ے خودشواینجـوربنویسه...این سوالیہ ڪه نمیفهمم تازشم مگ انـسان تنہاافریده ای نیست ڪه داراے قدرت اختیـاره براے هرچییزوحتے انتخاب دینش پس اراده ے خـداچگـونه براراده ے انـسان حڪمـرانے میڪنه اگ اینطوربودوخـداسرنوشت رومینوشـت وخبرداشت وبادستان خودش انسان هاروراهی بہشت یاجہنم میڪرددگ آفرینش انسان وخصوصـاقـدرت اختیـارش،به چـ دردمیخـورد...واین سوالـامنـودرباره ے تقـدیردچـارتردیدوشڪ وسـردرگمے ڪرده...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
14:لذت بخش ترین رویـاے مـن رسیـدن به عشـق واقعیـمـہ بعـدازاون دیگ رویایے درسـرنـدارم...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ15:نه حـاظـرنیستـمحیفههه باوااااخه اینجورے چ فایده ڪه چی بشهولـــابه خدا:neznayuولی اگ بادردوغم وغصه اون یڪسـال سپـرے میشدحاظـربودم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

16:هیچ چیزرواخه خیلی چیزارونمیدونم ولی میدونم که نمیدونم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ17:سوالش جایزنیس چون اصـااونی ک دوسش دارم پیشم نیولی اگ پیامش بیاخبرمرگش که رفتهراستش بدنم سست میشه وهیچی نمیخورم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ18:ولـاایسـہو خـدمتت عارضِم ڪہ دارم میرم زگشنگیروم یچی بهورم رڪی جووووون دوستتت دارممممممم رڪییی جووووننن قااشقتم

(1399/1/26 , 16:10)[#]
Roksana Roksana 
از اولش خدا بوده از اینجا به بعدشم هست

(1399/1/26 , 16:23)[#]
 آگرین 
نااااااازیییی بدوووو ب بعدا سوختگی ها رو درمووون کن فعلا جواب بده
(1399/1/26 , 17:55)[#]
ELy ELy 
هستم ولی خستم
قوربونت برم نازیم جواب نمیده که انشا مینویسه

سوالای من یادت نره
(1399/1/26 , 20:21)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# ELy (13.04.2020 / 12:55)
خب ناناز جون
حالا که همه میپرسن منم بپرسم نظرت راجع ب من چیه
یه بار گفته بودم برام دعا کن دعا کردی راستشو بگیا
بهترین اتفاق زندگیت
بدترین اتفاق زندگیت
اهنگی هست که باهاش خاطره داشته باشی
سلام سلام صدتاااسلااام ۱۴۰۰تاسلااامالــــــــے قشنگم
خوبیی خوووشے نفســـم ڪم پیدایے جیگرررممم انشاالله هرجاودرهرحاال ڪه هستے شادوخوش :happyوسلامت باشییی
الیم ڪجــاهمه پرسیدن بجزرڪس،وشیرین وخودت واین سجاده ڪی پرسیید
((نظرم راجب الیییم دختـــرمهــربووون وتودل برووییهه خیلییی بامزه وبانمڪههمیشه سعی داره خودشوبی حوصله نشوون بده ولیی ادپ ازهم صحبتی،باهاش خسته نمیشه هرچندخیلی،ڪم حرف میزنه اماحرفاااش نمکیییین جوونالیییم خیلییی مهربوونه خداییش،واونم مث من نازک دل وحساس وزوودرنجه ولی نه به اندازع ی،منڪلاااا من ڪهه ازش خووشم میااادعاشق دلبریااشممم خیلی پاڪہ وهمیشه ازحقشم دفاع میڪنه نمیزاره حقشوپایمال ڪننالیم برات بهترین هاروارزومیڪنم وازخدامیخام ڪنارهمســرت خوشبخت بشے وروزهاے خوشے روباهـم سپرے ڪنید...آمین عزیزدل منییی
1:راستشوبگم نهخاڪ برچوڪمولی،میڪنم دیگ یادم نمیره
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
2:بهترین اتفاق زندگیم عاشق شدنم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
3:بدتریـن اتفاق زندگیـم ...
4:زیادن اهنگانفسـم ولے یڪیشون (چیشـددوباره یادتوڪردم) ڪہ منـویـاداون روزامیندازه....هعی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
5:چت وچت روم:neznayuسرگرمیمه گوشی نباشه فلجم
6:بین نقاشی وگیتار...گیتاروانتخاب میکنم الیماخه خیلیرعلاقه دارم به سازولی اولویت باپیانوست بعداون ویالن بعدگیتار
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ7:عشقم ارزوم این بودکه خوشبخت بشم ولی،بجاش...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالییییم دوووستتت دارمممرسے بابت سوالاے قشنگتتت قشنگممم
(1399/1/26 , 20:22)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# MoHaMaD (13.04.2020 / 14:29)
به به خسه نباشین
سلاامت باشی ممدی:neznayuپ سوالات کووو
(1399/1/26 , 20:24)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 15:00)
پس اونارم میارم میسوزونیمش
چیه چخبرهبحث سوختنه کیه چڪاارمڪنیددد شوماادوتاااچرانیرنگ مڪنیددکیو میسوزونیدهااان
(1399/1/26 , 20:26)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (14.04.2020 / 11:40)
جوون جوووونن
(1399/1/26 , 20:27)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# آگرین (14.04.2020 / 11:53)
نااااااازیییی بدوووو ب بعدا سوختگی ها رو درمووون کن فعلا جواب بده
ری تیییاااام? نبسم دویدم ایییییی دویدم به یه جای خفنن رسیدم
(1399/1/26 , 20:30)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# ELy (14.04.2020 / 13:25)
قوربونت برم نازیم جواب نمیده که انشا مینویسه

سوالای من یادت نره
عشقممم خدانڪنه باماشین ازرومش قربون ردشیاول بایدازروجنازه فازی ردشیدیرازجونشنه الیم دیه خیلی زیاده نویسی کردم مالاتوروکوتاه ج دادم باشدکه رستقااارقااارقاااارشوم
(1399/1/26 , 20:46)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 14:34)
نانازم جلوی هرویژگی اسم یکی از کاربرای همین سایتو بنویس

۱.دوست داشتنی ترین؟
۲.باهوشترین؟
۳.خبیث ترین؟
۴.چندش ترین؟
۵.خوشگل ترین؟
۶.رازدار ترین؟
۷.دپرس ترین؟
۸.انرژی مثبت ترین؟
۹.عاقل
۱:فاطیـم
۲:رڪسیم
۳:هیشکی:neznayu
۴:هیشکی:neznayu
۵:همه
۶:شیرینم وامید
۷:گیتام
۸:مریمی
۹:فازیموعلیرضا
۱۰:من وشیرینم والیم
۱۱:روناک1
۱۲:هیشکیی:neznayu
۱۳:هیشکی:neznayu
۱۴:هیشکیی:neznayu
۱۵:خودم
۱۶:همه خصوصاشیرینم وامید
۱۷:هیشکیی:neznayu
۱۸:همههه انشاالله درصحت وسلامت کامل بسرببرن هوک
۱۹:هیشڪے انشاالله:neznayu
۲۰:عاشق ترین من:happyویه چن نفر:happy

ویرایش شد ❤نازدُخت?❤ (1399/1/26 , 20:53) [2]
(1399/1/26 , 21:30)[#]
 آگرین 
# ❤نازدُخت?❤ (14.04.2020 / 15:57)
ری تیییاااام? نبسم دویدم ایییییی دویدم به یه جای خفنن رسیدم
oh خوووب اون جا دقیقا کجا بود؟؟؟
(1399/1/26 , 21:32)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# آگرین (14.04.2020 / 17:00)
oh خوووب اون جا دقیقا کجا بود؟؟؟
یه جااای،شیرینوووم یه جاااایییی
(1399/1/26 , 21:41)[#]
 آگرین 
# ❤نازدُخت?❤ (14.04.2020 / 17:02)
یه جااای،شیرینوووم یه جاااایییی
نااااازی میخوام بدونم کجااااا خخخ
(1399/1/26 , 22:02)[#]
ELy ELy 
هستم ولی خستم
# ❤نازدُخت?❤ (14.04.2020 / 15:51)
سلام سلام صدتاااسلااام ۱۴۰۰تاسلااامالــــــــے قشنگم
خوبیی خوووشے نفســـم ڪم پیدایے جیگرررممم انشاالله هرجاودرهرحاال ڪه هستے شادوخوش :happyوسلامت باشیییp

(1399/1/26 , 22:04)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# آگرین (14.04.2020 / 17:11)
نااااازی میخوام بدونم کجااااا خخخ
یه جااااااییییی میبرمتتت که تابحاال نرفتهه باشیی توعمررت جیگروووممم
(1399/1/26 , 22:05)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# ELy (14.04.2020 / 17:32)
اییی جووووننن دلم خواستت??????
(1399/1/26 , 22:46)[#]