ظهر بخیر، مهمان ظهر

آخرین فعالیت

انجمن » مباحث آزاد و تفریحی » صندلی داغ
جستجو
  مهمان صندلی داغ : * نازنین(نازدخت) *
<< 1 2 3 4 >>
تاپیک قفل شده است
(1399/1/25 , 12:54)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
رکسی په اون سوالات کو که میگفتی ازبین نمیرن فقط صندلی به صندلی منتقل میشن
(1399/1/25 , 12:56)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# sajad_999 (13.04.2020 / 08:14)
❤نازدُخت?❤, اها اگه من جات بودم سكته مي كردم
عهه راس میگی اخههه همه میدونن من چقددخمل خوبیموخجالتیوباحـیـامدیگ سراون جدی نگرفتن لابداشتباشدمیفمی یانه
(1399/1/25 , 14:00)[#]
Roksana Roksana 
از اولش خدا بوده از اینجا به بعدشم هست
# ❤نازدُخت?❤ (13.04.2020 / 08:23)
جووون جووووونسلام رڪسیمچوطورموتورےعشقمممم
بادرساچی میڪنییییی جوووون دلــم

عشقمم رڪسیی دختـرعاقل وباهوشیه بیشترازسنش میفهمه ومث زن
چقدرررر جالببب شناختیباورم نمیشه با اونهمه مسخره بازیام انقدر جدی بودنم به چشم بیاد
نااانااااا الان همه فکر میکنن مادربزرگ سایتم
وااای خدا ولی درست شناختی نانام منم سعی میکنم به همین قشنگی که ازم تعریف کردی بشم. بیا بخلم
تو هم پرستااار بشی ایشالا قشنگمممم خبر خوش بدی بهم
(1399/1/25 , 14:02)[#]
Roksana Roksana 
# ❤نازدُخت?❤ (13.04.2020 / 08:24)
رکسی په اون سوالات کو که میگفتی ازبین نمیرن فقط صندلی به صندلی منتقل میشن
الان میارم میسوزونمت با پمادم نتونی جاشو از بین ببریجاش بمونه یادگاری از من
(1399/1/25 , 14:15)[#]
Roksana Roksana 
خب خب خب
جواب بده نازی علوسک

1- عشق چه رنگیه؟
2- دوست داری چطوری بمیری؟
3- اگه یه مداد و پاک کن داشتی چی رو به دنیا اضافه و چی رو کم میکردی؟
4-اگه یه عینک داشتی که میتونستی ذات آدما رو ببینی، اولین نفری که میدیدی کی بود؟
5- اگه دوباره متولد بشی دوست داری محل تولدت کجا باشه؟ (کدوم شهر، کشور، ...)
6- چرا نمیتونی چیزی رو اختراع کنی؟  اگه بتونی، چی اختراع میکنی؟
7- مرگ چه رنگیه؟
8- بهترین و بدترین چیز دنیا چیه؟ (هر چیزی!)
9-بی مصرف ترین اختراع بشر؟
10- به جواب چه سوالی تا حالا نرسیدی؟
11- پولدار بودن بهتره یا ثروتمند بودن؟ فرق میکنن؟
12- ثروت واقعی چیه؟
13- تقدیر چیه؟
14- لذت بخش ترین رویای تو چیه؟
15- اگه بتونی یک سال با تمام خوشی و لذت زندگی کنی ولی بعد از یک سال چیزی یادت نیاد حاضری اون یک سال رو تجربه کنی؟
16-چه چیز رو نمی دونی و نمی دونی که نمی دونی؟
17- اگه یه روز صبح از خواب بیدار بشی و ببینی اونی که خیلی دوستش داشتید رفته، صبحونه چی میخوری؟ 
18- در حال حاضر چه حسی داری؟

خسته نباشی
سوالا تموم نشده بازم برمیگردم
(1399/1/25 , 14:50)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 09:30)
چقدرررر جالببب شناختیباورم نمیشه با اونهمه مسخره بازیام انقدر جدی بودنم به چشم بیاد
نااانااااا الان همه فکر میکنن مادربزرگ سایتم
وااای خدا ولی درست شناختی نانام منم سعی
اخه نفسمممم من ادم شناسمممرکسیمم خوووب شناختمم حتی تواوج شوخیاتم جدی میحرفی قشنگم:neznayuخلط کردن فک کنن مادربزرگ سایتیگیسشونوقیچی قیچی میکنمماومدم بخلت امیدم فدای دعای قشنگت انشاالله هردوخوش خبرباشیم براهمعلووسڪمممم
(1399/1/25 , 14:51)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 09:32)
الان میارم میسوزونمت با پمادم نتونی جاشو از بین ببریجاش بمونه یادگاری از من
جوون جوووون میرم دوش اب یخ
(1399/1/25 , 15:13)[#]
Roksana Roksana 
# ❤نازدُخت?❤ (13.04.2020 / 10:20)
اخه نفسمممم من ادم شناسمممرکسیمم خوووب شناختمم حتی تواوج شوخیاتم جدی میحرفی قشنگم:neznayuخلط کردن فک کنن مادربزرگ سایتیگیسشونوقیچی قیچی میکنمم:sa
ژااان ژاااان

(1399/1/25 , 15:17)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 09:45)
خب خب خب
جواب بده نازی علوسک

1- عشق چه رنگیه؟
4-اگه یه عینک داشتی که میتونستی ذات آ
سلام رڪس قشنگمببین ڪی،به ڪی میگه عروسڪ اگ من عروسڪم توچیییی باشیی نفسم

1:عشـقے عشق.ـہ ڪہ یڪرنگ باشه نفســم بستگی داره من میگم عشق براے من رنگ سفیدهرنگی ڪه منوبازندگی اشتی داد...حالااین عشق میتونه بع هرکس وچیزی باشع مثل عشق به خـداعشق به خونوادهوهرشخص وشی ای ڪه بوي،عشق ودوست داشتن بده
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
2:عشقمسوالت بسی ظالمانه وغمگینانه وگریه نانانه بودولی دوس دارم به مرگ بی دردبمیرم میگن خداهرکیودوس داره دردشویک ساعت میکنه مرگشم یکساعت منم میخام اونجوربرم پیشش هرچنددردای زیادی کشیدم که مرگ سخت درمقابلشون شایداسون بنظربرسه ولی نمیخام بازجربمیرم دوست دارم توخواب قلبم بگیره یاهرجورے که راحت تره برم پیش خـــــداااااااام
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
3:عشقم مدادپاڪ ڪنوڪه دارمولی قدرت دخالـت درڪارخداروندارم ولی اگ میشدبه خدام میگفتم ڪه خیانت ودوروغ ?????رواززمین پاڪ ڪنہ چـون بشدت متنفرم وجامعه ے مارواین معیاراچـرخش میچـرخہ... وبجاش تعهـــدوصــداقتـــ ??????تــام روبه همہ ے انـسان هـاهـدیه بده
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
4:نمیتونم بگم عشقم چون شناخت ڪافی ازروحیات وذاتشودارم بااون عینڪ ذات یڪیومیدیدم ڪه گفتنی نیست ڪه ڪیه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
5:اگ دوباره متولـدبشـم تنهاجایی که خواهانم اونجابه دنیابیام کجاست؟خب جایی نیست بجزگنــبـد
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

رڪسیم باعـرض بووزش بزنم دڪ وپوزش
من برم ناهاربزنم بیام بقیروجواب بدم جون نارم دیه انرژیم تحلیل رفتتادورودی بعدبیایین همه نفری به دورود وااییی فرار

رڪسیم دوست داررررمممممممممماهاایییے رفیـــق پختــہ ودانــا وباهــوش عین هوخلگوج
(1399/1/25 , 15:25)[#]
Roksana Roksana 
پخته و دانا و زن هزارسالهخدایا
نازیمنم دوستت دارم خیلی خوب میحرفی
راستی سوال دومی هم دور از جونت قشنگم ایشالا صدسال زنده باشی با دلخوشی
برو ناهار بخور سوزشت کم بشه
(1399/1/25 , 15:56)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 10:55)
پخته و دانا و زن هزارسالهخدایا
نازیمنم دوستت دارم خیلی خوب میحرفی
راستی سوال دومی هم دور از جونت قشنگم ایشالا صدسال زنده باشی با دلخوشی
برو ناهار بخور سوزشت ک
خوراست میگممم عشقممم لعنت خداوپیروپیغمبر برمنڪرش
عزیزدلم ازبدوورودم به اون سایت باتواشناشدم خیلییییییی عزیزی برام مهربوووووونممممممواظب دل مهربونت باش قشنگمفداے توبشه ناناڪہ شایسته ے همه ے خوبیاے جهانےنفسـم مرگ حقــہ ودورازجون هممون دیریازودبهش میرسیم اگ تنهاحقے تواین دنیادست یافتنی باشه اون مـرگہ...مهربونم چیزبدی ڪه نگفتی ولی انشالله همه ے مردم جهان با مـرگ بی دردازین جہان خداحافظے ڪنن...چون سختـہ رنج ڪشیدن تادم مـرگ...آمــــیـــن آمـــیــن یــارب الـــعــالـــمیــن
(1399/1/25 , 16:15)[#]
Roksana Roksana 

(1399/1/25 , 17:25)[#]
ELy ELy 
هستم ولی خستم
خب ناناز جون
حالا که همه میپرسن منم بپرسم نظرت راجع ب من چیه
یه بار گفته بودم برام دعا کن دعا کردی راستشو بگیا
بهترین اتفاق زندگیت
بدترین اتفاق زندگیت
اهنگی هست که باهاش خاطره داشته باشی
سرگرمی این روزا
بین نقاشی و گیتار کدومشو انتخاب میکنی
ارزویی داشتی ک بهش نرسیدی

با تچکر
(1399/1/25 , 18:12)[#]
 آگرین 
رکی جونم تو یه سری سوالای من پسند داشتی لطفا اونا رو هم بیار
(1399/1/25 , 18:59)[#]
MoHaMaD MoHaMaD 
...
به به خسه نباشین
(1399/1/25 , 19:03)[#]
Roksana Roksana 
# آگرین (13.04.2020 / 13:42)
رکی جونم تو یه سری سوالای من پسند داشتی لطفا اونا رو هم بیار
توپسندفکر کنم یسری بود که پرسیدم امروز قشنگممم
نمیدونم دیگه کدومو میگی

ویرایش شد Roksana (1399/1/25 , 19:07) [1]
(1399/1/25 , 19:04)[#]
Roksana Roksana 
نانازم جلوی هرویژگی اسم یکی از کاربرای همین سایتو بنویس

۱.دوست داشتنی ترین؟
۲.باهوشترین؟
۳.خبیث ترین؟
۴.چندش ترین؟
۵.خوشگل ترین؟
۶.رازدار ترین؟
۷.دپرس ترین؟
۸.انرژی مثبت ترین؟
۹.عاقل ترین؟
۱۰.احساسی ترین؟
۱۱.خسته ترین؟
۱۲.بدبخت ترین؟
۱۳.کصافط ترین؟
۱۴.خنگ ترین؟
۱۵.ساده ترین؟
۱۶.عزیزترین؟
۱۷.منفورترین؟
۱۸.سالم ترین؟
۱۹.مریض ترین؟
۲۰.عاشق ترین؟

خسته نباشی
(1399/1/25 , 19:11)[#]
 آگرین 
# Roksana (13.04.2020 / 14:33)
توپسندفکر کنم یسری بود که پرسیدم امروز قشنگممم
نمیدونم دیگه کدومو میگی
فداااااا اینا بود و اونایی که اسم کاربرا رو مینوشتی نظر بده که خوب اینا رو آوردی جا اون یکیا مرسیییی عزییییزمم
(1399/1/25 , 19:21)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 09:45)
خب خب خب
جواب بده نازی علوسک

1- عشق چه رنگیه؟
4-اگه یه عینک داشتی که میتونستی ذات آ
نبسمم من اومتم:happy ببخش ناهارم ایقدع طولیدیه چرت نازیم زدم تنگش بازاومدم وبازرفتم خاااابریم بقیه ی،سوالای،رڪسی جووونم

6:عزیزم مگ من مخترعمچ انتظاری ازیه دخی،پش ڪنڪوری دارے من پشت ڪنڪورمم موندمحالـابرم عضوانجمن مخترعان بشم ولی اگ میشددووس داشتمم یه گوشی اخترااع ڪنم ڪه هیجوقت نیازبه شارژباطری نداشته باشه جالبه نهه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
7:رڪسی جانممممم رنگ مـرگ بسته به رنگ زندگے داره اگ انسانی درست زندگے ڪرده باشع وڪم خطـامرگ براش شیرین ترازعسل وبه رنگ سفیـده چون هرلحظه دوست داره خداروملـاقات ڪنه وبه دنیادلبستگی چندانی نداره وارزوش زندگي دربهشت جاویدخداست ...اماانسانے ڪه خطـاهاے زیادوبزرگی ڪرده باشع اعن ازدزدے خیانت فسـاد ڪفرو حق مظلووم خوردن اون به دنیادل بسته وازترس اینڪه فڪرمیڪنه جهاني،دیگه ای نیست خودشوبه ابو اتیش داغ میزنه ڪہ تزعمردنیویش حداڪثراستفاده روبڪنه اونم بہ بدترین شڪل ممڪن ڪه به ظـن خـودش بہـترین ڪاررومیڪنـہ مرگ براش،سیاهع وبشدت ازش،فرارے چون یافڪ میڪنه انسان فانیه ونابودمیشع بعدمرگ یامیدونه ڪه عاقبتش بعدازمرگ جہنمہ وبس... خاازیادي حرف زدم بریم بعدی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
8:بهترین چیزتودنیااگ ذاتی باشه تعهــدبین دوجنس مخالفه باوجـودهمه ے تنوع طلبے هاوتضادها ویڪیم صداقت حتے لبه ے تیغه... بدترین چیزدردنیاازدیدگاه من خیانتـہ ودوروغ وچشم چرونی وناپاڪی هووف خیلی بدی وجودداره تواین دنیاازڪدومش بگم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
9:بی مصرف ترین اختراع بشـرچی میتووونه باشه این بی،خاصیت به دردنخورسیگاربرقی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
10:منظورت به جواباے سوالاتوعهیاسوالاخودماین سوال۹روروهواج دادم عشقمولییی،سوالاے خووودمم به اینڪه چراخــداانقــدصبــوره وحـــق مظلـــوم ازظــالـــم روانقــددیرمیگیره یابه عبارتے چراالله انقــددیرگیـرولی شیرگیره...قربوون صبرش بشم شڪر...یه سوال دیگ چراهرڪے بدتروشیطان صفت تره تواین دنیاخوشبخت تره...بازم شڪر...چرادعاهام براکسایی که دوس دارم میگیره ولی،براخودم نهچرانفرینام میگیره براکسایی که بهم بدکردن جزیک نفر...سوالازیادن منتظـرجواب خدام چن ساله...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من برم بازمیام ببخش حالم گرفته شدفدات شم

ویرایش شد ❤نازدُخت?❤ (1399/1/25 , 19:23) [1]
(1399/1/25 , 19:30)[#]
Roksana Roksana 
# آگرین (13.04.2020 / 14:41)
فداااااا اینا بود و اونایی که اسم کاربرا رو مینوشتی نظر بده که خوب اینا رو آوردی جا اون یکیا مرسیییی عزییییزمم
پس اونارم میارم میسوزونیمش

در کل: 74
<< 1 2 3 4 >>

فیلتر بر اساس نویسنده ی پست
دانلود تاپیک

رفتن به انجمن

New at the top
خانه
در کل : 0 عضو / 7 مهمان