شب بخیر، مهمان شب

آخرین فعالیت

انجمن » مباحث آزاد و تفریحی » صندلی داغ
جستجو
  مهمان صندلی داغ : * نازنین(نازدخت) *
1 2 3 4 >>
تاپیک قفل شده است
(1399/1/23 , 13:20)[#]
AlirezaM AlirezaM 
《Admin》
سوالات خودتون رو از نازدخت بپرسید باشد که صندلی داغ شود
(1399/1/23 , 15:02)[#]
MoHaMaD MoHaMaD 
...
# AlirezaM (11.04.2020 / 08:50)
سوالات خودتون رو از نازدخت بپرسید باشد که صندلی داغ شود
باشد که رستگار شویم..
(1399/1/23 , 18:54)[#]
Roksana Roksana 
از اولش خدا بوده از اینجا به بعدشم هست
اولین سوال:
نازی امسال پاسخنامه کنکورت چه رنگی میشه؟
چه تدابیری برای تغییر رنگش اندیشیده ای؟

(1399/1/24 , 00:20)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
عشخم مث روووزروشنہ:happy قهوه ای روشن

والـاتدبیری توی ذهنم نیسهی امـروز وفـردامیڪنم خداخداامیڪنمشبازودبخوابم سرصب پـاشم هی نمیشع وبازفرداهمین اش وهمین کاسهمیشه
(1399/1/24 , 00:21)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
همینجوری سردباشه خوبه:happy به گـرماالـرژی دارمعلی ببندش بازارکساده:happy
(1399/1/24 , 00:28)[#]
AtEnA AtEnA 
آدمک آخر دنیاست بخند:)
ببین کی نشسته عزیزدل اجی
۱_نظرت راجب من بدون هیچ اغراقی و رودربایستی
۲_چطور و کی عاشق شدی؟
۳_تا حالا شدع بخوای ب من چیزی بگی ولی نگفته باشی (خوب یابدفرقی ندارع)
۴_فامیلیت چیه
همبنا بود فعلا
نازیمو اذیت نکنیدااا
(1399/1/24 , 00:38)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
سلام اتیی جوونمممنفسسس نانااااااا
خیلی رسمی نشستم نه
۱:دختــرخوبی هستیهم شخصیت ارومی داری هم اشوبگر بسته به شرایـط هـم میتونے پرانرژے وخندون باشی همم میتونی خسته وگریون باشی احساساتت حدوسط نداری همیشع حدش بالاس خخخ یجورایی مث خودمی شیطونی وبانمڪ ودلبرررولی درڪل خیلییی خووبیییی ودوس داشتنیییی هستییی عشقممبرات بهتریناروارزومیکنم اتییییی جوونممم

۲:نمیدونم اسم حسموچی بزارم عاشقی یادوس داشتن ولی توعمرم این حسونداشتم هرچندعشق اولی داشتم توزندگیم فقط وفقط همون بوودتااومدم مجازی و.......الان حدود۹ماهه ازرابطه میگذره وهنوزم یه حس مبهمه امیدوارم هرحسی هست اخرش خوش باشه ...بووووسسس
۳:اره یمدته یچیزی،مخام بت بگم نمیدونمـ چجوبگمنفسم
۴:موسوی هستم

اتیییی دوستتت دارممممممم
(1399/1/24 , 00:59)[#]
AtEnA AtEnA 
آدمک آخر دنیاست بخند:)
# ❤نازدُخت?❤ (11.04.2020 / 20:08)
سلام اتیی جوونمممنفسسس نانااااااا
خیلی رسمی نشستم نه
۱:دختــرخوبی هستیهم شخصیت ارومی داری هم اشوبگر بسته به شرایـط هـم میتونے پرانرژے وخندون باشی همم میتونی خسته وگری
خیلیییییی رسمیا همینطور پیش برو فک نکنن داغی صندلی اذیتت میکنن پیروز و سربلند خخخ
مررررررسی از جوابات قشنگو نازم

من بیشتر تررررررررر
(1399/1/24 , 01:04)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# AtEnA (11.04.2020 / 20:29)
خیلیییییی رسمیا همینطور پیش برو فک نکنن داغی صندلی اذیتت میکنن پیروز و سربلند خخخ
مررررررسی از جوابات قشنگو نازم

من بیشتر تررررررررر
جووون جووونچشــم دیه مه نشستم:happy بینم کی میاکی،میره

خواهش عزیزووووومممممبووووووووووسس محڪممم
(1399/1/24 , 19:39)[#]
 Sanaz7 
یه روز خوب میاد?
چرا من انقد خوب؟
چرا انقد تو شیطون ؟
چرا کرونا نمیرووود ؟
چرا ما تو ایران بدنیا امده ایم ؟
چرا اب رنگش بی رنگ است؟
چرا گاز رنگش بی رنگ است ؟
چرا ...نقطه چین خوب است ؟

ویرایش شد Alireza.M (1403/1/17 , 09:28) [1]
(1399/1/24 , 19:49)[#]
 آگرین 
خووووب حالا من
سلامت ناز گلم
1 چرا ساناز اینقده چرا چرا کرد؟
2 یه کتاب بهم معرفی کن
3 چرا اینقده دوست دارمممم
4 میتونی بهم اطمینان بدی امسال دانشگاه رو زدی ؟
5 عشق یعنی ...؟
6 خودتو تعریف کن چه شخصیتی داری
7 رنگ مورد علاقت
8 غذای مورد علاقت
9 عطر مورد علاقت
10 تو سایتای چت رومی با چند نفر صمیمی هستی و فراتر از مجازی باهشون رابطه داری اسم ببر
11 باران یا برف
12 گرما یا سرما
13 جنگل یا دریا
همییییین بگووووو
(1399/1/24 , 19:58)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
سلام ساندیس،شیرینممم خووش اومددیی عشقوومصفاااوردیی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
2:تووخوبییی چونننن ذاتت خوبههه نفسمممم خیلییی مهربووون وشیرینیییی وشیطوون وبلاامووش نخورتت سانیم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
3:من شیطوونم چووون که بنده ی خداام بنده های خداام همهه عزیزن وشیطون میره توجلدشوون که وسوسشون کنه وازچشم خدابندازشووون ولی کووورخوندهلعنت برشیطان رجیم ورژیم وهمه سرهم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

4:کرونانمیرودچون یه عـده مردم نفهم فرارمغزے لولورفته زیرشلوارشون نمیتونن یه جابڪپنومنتظـرشن ڪه بیمارادرمان شن وهی ورجه وورجه میکنن:happyتوخیابون ودرودیوارکه اخرم راهی قبرستون شن
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

5:عشقم این چه سوالیه پس میخواستی ایران خانوم تومابدنیابیادخوب ماتوش بدنیااومدیم دگ:neznayuقسمتمون این بوده خدابخیرڪنه شایداین جمعه بیایدشاید
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
6:اب رنــگــہ چون ڪہ ابہ اگ رنگے رنگے بودڪه اب نبودخومم نفهمسم چی گتم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
7:عزیزدلم گازبی رنگه چون که اگ رنگی،رنگی بودباهر(گ..ز)زدن ڪه ابروے ادم میرف خصوصااگ بیصدابود
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
8:چون ساخت کشورچین استولی همیشم خوب،نیس چون گاهی سه نقطه معنے بی نهایت میده وحرفایے ڪه گفتنی نیست ولی اگ گفتع بشه یه شاهنامه میشه...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سانییییمممم بوووووسسس بوووووسسسسس دوستتت داااارممم

ویرایش شد Alireza.M (1403/1/17 , 09:29) [2]
(1399/1/24 , 20:28)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
سلاااااااام شیــرینــووومممم همه ڪسووومفرشته ی نااازووومخوش اومدے قشنگوووم صفااوردی به صندلیممم یکمم جمع ترنشستم توام بشینی عشقممم اخه منووتونداریمممم

1:اووم چرا ساندیس شیرینم چراچراکرده والـانمیدونم شایدازاثرات قرنطینس شایدم میخواسته صندلیموگرم کنه که همه بایه خلوارسوال بیان سراخم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
2:رمــان خانـوم نویسندش یادم نیس ولی قشنگه واقعاشیرینووم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
3:عشقممم دوسم دارے چووون من عاااشقتمممم ودل به دل لوله کشیههه تاابدم توقلبمے وفراموشت نمیکنم خیلی احساسی شددد دسمالارودرارید
4: نه شیرینم اطمینان ندارم اخه خیلی سرسری میخونم وامروزفردامیکنم والاپارسال که مث چییییی خووندم پرستاری نیاوردم امسال...هوووف الانم دیرنشده:neznayu بازم میتونم فقط خداکنه که انگیزه ورغبت پیداڪنم:happy ڪا این دوسه ماهوفاڪتوربگیرم مطالبووگندنزنم لااقل یه رشته پیراپزشکی بیارم پرستاری که درش زده به خَرِه:گِل برام دعـاڪن وڪمڪم کن شیرین ترازعسلــم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
5:دریڪ جملــہ عشـق ینے خــدافقط وبسباقیش یاهوسن یاهمدم
6:والاشیرینوووم ازخودم تعریفی نمیکنم اینوبقیه بایدبگن ازبرخوردم که اینجام مجازیه ودرست وحسابی نمیشه کسی کسیوبشناسع ولی توواقعیت خیلی اروم وساڪت وخجـالـتیم وخیلی احساساتیم اشڪم دم مشڪمه واسه همه دل میسوزونم حتی واسه کسی که نمیشناسم خخخخ یه خاطره بگممم یباارتوبیمه بودیم یه بچه رومامانش گذاشته بودروپاش داشت بش شیرخشک میدادپریدگلوشش گفتم مامااان ماماااان بانگراانی گف چته چه مرگتهچیکارش کنم برم بزنم پشتش مامانش بیخیال نشسته من چی کنمم یابارهاشده ک دل سوزوندم واسه مردم واین دل سوزیا بنظرم فقط خودموعذاب میده ومردم لـایق نیستن البته اڪثرشون ولی خوب چی کنم اینجورشخصیتی دارم ونمیشه ڪاریش کرد
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
7:همه رنگارودووس دارمم بیشتررریاسی وابی وقرمزوصورتی وسفید ادامه بدم همه رنگاے مدادرنگے میادجلوچشمت شب موقع خواب
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
8:پیتــزاوقورمه سبزی وخورشت الوو چراسه تاااااخه ازقدیم الایـاام گفتن :happy تاسه نشه بازی نشہ
9:چی چی ونینا ریچیییی اوووف
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
10:دوسه نفر اسماعیل.شیرینممممم.داداامید
11:برف ارامـــش خاصے داره سفیدی وسڪوتش وقتی روزمین میشینه غیرقابل وصـفه شیرینممم خودت که میدونی????
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
12:هرچی به وقتش عالیهه عزیزمم ولی،من گرماروترجیح میدم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
13:هردوڪنارهم جنگل و دریا????
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
عه تموووم شدفڪ ڪردم ادامه داره بووووس شیرینمممم دوستتت دارمممم بهترین رفیقممممموهمیشع همراهــم
(1399/1/25 , 09:19)[#]
 آگرین 
فدااا ناز گلم
اسم نویسنده خانم مسعود بهنود هستش که راجب نوه ی مظفرالدین شاه
وای نازی چقد گریم گرفت وقتی به خانم گفتن پدر کزاییش چه بلایی سر مادرش آورده
از مرگ مریم چندان ناراحت نشدم یعنی همچین هم باهش آشنا نشدم
از مرگ شوهر خانم که اسمشو یادم نیست هم ناراحت شدم
از همه تلختر عصمت بود هوووف
(1399/1/25 , 09:45)[#]
sajad_999 sajad_999 
سلام بدترين سوتي عمرت چي بود؟
(1399/1/25 , 12:18)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# آگرین (13.04.2020 / 04:49)
فدااا ناز گلم
اسم نویسنده خانم مسعود بهنود هستش که راجب نوه ی مظفرالدین شاه
وای نازی چقد گریم گرفت وقتی به خانم گفتن پدر کزاییش چه بلایی سر مادرش آورده
از مرگ مریم چندان ناراحت نشدم یعنی همچین هم
ای جوونماره عشقم خیلی قشنگههه توکه همه کتاباروخوندی قربوووونتت بشممم که انقدکتاب خووون وباهوشییییییمن باهاش کلی گریع کردم ولی تونکن عشقمم قووول
(1399/1/25 , 12:23)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# sajad_999 (13.04.2020 / 05:15)
سلام بدترين سوتي عمرت چي بود؟
سلام اقاسجـاد:والاچی بگم گفتنی نیسولی حالاک اصراره اخریش که یادمه کلی مهموون داشتیم عیدپارسال بودهمه دورسفره نشسته بودن عمه هاام ودختراش ونوه هاش وهوووووو همه بودن خاڪ برسرم یه ڪف گیرڪم بودداداشم اشپـزخونه بوددست میشست گفتم یزدان بیزحمت یه کف ..یربیااراینوکه گفتمممم لبوووشدم ودیگ سرموپایین انداختم وکم مونده بودباکله برم توبشقابخداروشکرعکس العمل حظارروندیدم ولی تاعمـردارن یادشون نمیره این سوتی شرم اورمنوخاڪ بسرمم:neznayu خاڪ بسرمم:neznayu
(1399/1/25 , 12:36)[#]
Roksana Roksana 
از اولش خدا بوده از اینجا به بعدشم هست
ینییی عاشخخخ مدل جواباتم نانااااا

حالا نظرت درباره منم بوگو ببینم منو چطور شناختی جوجو
(1399/1/25 , 12:44)[#]
sajad_999 sajad_999 
❤نازدُخت?❤, اها اگه من جات بودم سكته مي كردم
(1399/1/25 , 12:53)[#]
❤نازدُخت?❤ ❤نازدُخت?❤ 
صورت عروسکی
# Roksana (13.04.2020 / 08:06)
ینییی عاشخخخ مدل جواباتم نانااااا

حالا نظرت درباره منم بوگو ببینم منو چطور شناختی جوجو
جووون جووووونسلام رڪسیمچوطورموتورےعشقمممم
بادرساچی میڪنییییی جوووون دلــم

عشقمم رڪسیی دختـرعاقل وباهوشیه بیشترازسنش میفهمه ومث زن هزارساله داناوپخته است...هم جدیه هم شوخ حدوسطه...همیشه شادوپرانرژی خودشونشون میده ومیخنده تادیینااا برووش بخندهگاهی حرفایی میزنه که فراترازتصورودرڪ وشعورادمه..دخترمهربون ودلسوزیه که حواسش،به کسایی که دوس داره هست هرچندبه خودشون نگه وبهشون پیام نده...خیلی خانوووومه واین اخلاقش که حرفای بزرگ میزنه واقعامنوتحت تاثیرقرارداده...منم خیلییی دوسش دارم بخدااااااوبراش بهترین هاروارزومیکنم وانشاالله که پزشڪی روبیاره اخه این سایت یه پزشڪ ڪم داره ڪہ اونـم بدون شڪ رڪسیمه:happyفدات بشم مننننن خیلیی عزیزی،دل گنجیشڪی ومهربون منبوس بوووس
  در کل: 74
1 2 3 4 >>

فیلتر بر اساس نویسنده ی پست
دانلود تاپیک

رفتن به انجمن

New at the top
خانه
در کل : 1 عضو / 6 مهمان