صبح بخیر، مهمان صبح

آخرین فعالیت

انجمن » مباحث آزاد و تفریحی » بحث های عمومی و سرگرمی
جستجو | فایل های تاپیک (4)
  به یکی یه چی بگو بدون اینکه اسمشو ببری???
<< 1 ... 117 118 119 120 121 ... 126 >>
(1402/9/21 , 11:12)[#]
?زیبای وحشی ? ?زیبای وحشی ? 
انتقام قادسيه را خواهیم گرفت
بيشعوری بد دردیه از آن بدتر بیسوادی که بارش کوله باری از عقاید تخمی است که هیچ منطق و استدلالی برای درست بودن آنها ندارد.این نوع احمقها بیشتر تمایل دارند در مقابل منطق و مدرک از منابع خودشان هم مقاومت کنند تا ثابت کنند مدافع تخمی عقاید خود هستند.

مثال: هر كسی اگه تونست از متن زیر ایراد منطقی بگیرد و منصفانه آن را به چالش بکشاند من در حضور همه اعلام میکنم گوه خوردم حق با شما بود و تو احمق بيشعور نیستی.

ایرانیان تنها کسانی هستند که گور دشمنان و متجاوزان سرزمینشان را طلا میگیرند و از مرده ی آن طلب بخشش و شفا میکنند❗

من حدودا بالای 30 جلد کتاب تاریخی از منابع موثق اسلامی خوندم تا به این متن رسیدم.16 جلد فقط تاریخ طبری و خوندم تا به این واقعیت رسیدم هنوز کنفرانسهای من با موضوع جنایات عراب مسلمان در ایران با ذکر منبع و مدرک از تاریخ نگاران اسلامگرا در فضای مجازی هست. کسی خواست آدرس ميدم بره چک کنه.
متعجبم از احمقها عین گوساله بدون تفکر و استدلال منطقی از عقاید کثافت خود دفاع میکنند منبع همه این احمقها هم فقط ملاى پای منبر است. بسکه گشادند یک کتاب در عمر خودشان نخوانند و جالبه آنرا مقدس هم میدانند

#زیبای وحشی

ویرایش شد ?زیبای وحشی ? (1402/9/21 , 11:32) [3]
(1402/9/21 , 12:09)[#]
بعضیها هستند کلا گاوند این نوع از چهار پایان هیچ تفکری ندارند هیچ مدرکی برای عقاید خود ندارند اینگونه از نشخواران شاخدارند و با شاخ خود به هر کس که مخالف عقاید آنها باشد. ضربه میزنند و اینگونه از عقاید خود دفاع میکنند.آنها گله ايي حرکت میکنند هیچ مقصد و منشایی هم ندارند.افتخار آنها به گله ی آنها است.گاوها عقیده دارند که حقیقت در اکثریت است نه اقلیت. آنها گوسفند وار بدون تفکر به دنبال هم حرکت میکنند.اینقدر گاوند نمیدانند به کشتارگاه میروند.این گوساله ها هنوز نمیدانند دلیل نابودی آنها قصاب است.اینقدر بیشعورند تشخیص نمیدهند که قصاب همان روبه بالای منبر است که این عقاید را برای او ساخته است و آنرا مقدس میخواند البته گونه ايي دیگر هستند که گوساله تشريف دارند این نوع چهارپا با هر چیزی که مخالف عقاید آنها باشد مقابله میکنند حتی اگر منتقدان با سند و مدرک عقاید این گوساله ها را نقد کنند.

بعضی وقتها به جایی میرسم که صادق هدایت رسید. اطراف ما پر است از گله های گاو و گوساله. مواظب شاخهای آنها باشید آنها صادق هدایتها به گورستان بردند.احمد کسروی ها کشتند. مواظب شاخهای گاوهای انسانما باشید

#زیبای وحشی

ویرایش شد ?زیبای وحشی ? (1402/9/21 , 12:15) [1]
(1402/9/21 , 15:10)[#]
زهرا تبریزی زهرا تبریزی 
نه هر درخت تحمل کند جفای خزان 🍂🍁
احساسات خوب منتقل کنین با حرفاتون
بلد نیستین سکوت کنین
به اندازه کافی خفه شدیم با حرفای قلمبه سلمبه
(1402/9/21 , 16:57)[#]
آسو آسو 
اوه اوه چه زر زرا
+
تنفرمه ازت ساعتی
(1402/9/21 , 17:01)[#]
 ڳیټآڔ gÎŦԹя 
انرژی بدین باوا
(1402/9/22 , 03:03)[#]
«MaHsA» «MaHsA» 
... قصه ی دوس داشتن تو، خونِ تو رگهای منه💞...
چجوری خودمو قانع کنم؟
تو بیا بگو
(1402/9/22 , 11:00)[#]
زهرا تبریزی زهرا تبریزی 
اجازه بده قانع نشم
#فردوسی پور
(1402/9/22 , 12:09)[#]
 ڳیټآڔ gÎŦԹя 
نشونه بده قانع شه خخخخخ
(1402/9/22 , 15:26)[#]
M̶аяshаll27 M̶аяshаll27 
بگو کجای این شهری...

(1402/9/22 , 23:55)[#]
🌻𝐍𝐚𝐳𝐚𝐧𝐢𝐧 𝟕🌻 🌻𝐍𝐚𝐳𝐚𝐧𝐢𝐧 𝟕🌻 
ولی من خودمو توی همون شب جا گذاشتم..!
از راهی دور،با دلی نزدیک...
بهترین هارو برات آرزو میکنم...
ندیدنت دلیل نبودنت نیس....بیادتم..

(1402/9/23 , 06:34)[#]
آسو آسو 
لعنت بهتتتتتت
(1402/9/23 , 14:27)[#]
زهرا تبریزی زهرا تبریزی 
من براش شفا بودم اون فقط دوا میخواست
(1402/9/23 , 20:05)[#]
 ڳیټآڔ gÎŦԹя 
جووون
(1402/9/23 , 20:42)[#]
 ☆گل شب بو♡ 
ماچ 😏
(1402/9/23 , 20:53)[#]
 ڳیټآڔ gÎŦԹя 
خخ
(1402/9/24 , 14:27)[#]
زهرا تبریزی زهرا تبریزی 
زر زرای واکسن تموم شد الانم باید زر زر سرماخوردگی گوش کنم
خدایا شکرت
(1402/9/28 , 17:44)[#]
زهرا تبریزی زهرا تبریزی 
یه روز بیاد ماندنی
(1402/9/29 , 17:09)[#]
ممنونم که هستی حمایتم میکنی

شاید با تفکراتم موافق نباشی چون مطالعات تاریخی و مذهبی و فلسفی محدودی داشتی اما از اینکه منطقی هستی و به خودت نميتونی دروغ بگي خوشحالم.

حمایت تو باعث دلگرمی من خواهد شد.

مواظب خودت باش خره
(1402/9/29 , 20:26)[#]
#لطفا کتاب بخوانید

بدبخت ملتی که تاریخ خود را نداند ، تیره بخت تر از آن ملتی است که علاقمند به دانستن تاریخ خود نباشد و شوربخت تر از همه ملتی است که تاریخ خود را به ریشخند بگیرد .
احمد کسروی

خوشحالم که چندین کاربر دوستان قدیمی و حتی جدید که من هيچ شناختی از آنها ندارم به من رجوع میکنند و با طراحی سوالات خود با محتوای فلسفی تاریخی و مذهبی به جواب خود که با ارائه مدرک از منبع صحیح و استدلال منطقی به واقعیت میرسند جالبه برام که این دوستان پی بردن که حقیقت ذهنی آنها که انتزاعی است و فقط برای آنها حقیقت است را با واقعیتها که بنا شده بر اصول جهان مادی که رابطه مستقیمی با ادراک (احساسهای پنج گانه)انسان دارد رسیده اند و آنرا درک میکنند.

خوشحالم از اینکه مخاطبان من برای خواندن کتب تاریخی صدر اسلام به من رجوع میکنند برای بالا رفتن اطلاعات تاریخی آنها.

آخرین کتابی که معرفی و در اختیار یکی از دوستان گذاشتم #تاریخ طبری بود
پیشنهاد میکنم همه دوستان سلسله تاریخ طبری را مطالعه کنند. این کتاب مفید 16 جلد میباشد لطفا دقت کنید کتب تحریف نشده را مطالعه زیرا محتوای آنها باهم بشدت منافاق دارد
من هر دو کتابهای نام برده را مطالعه کردم و میدانم بین آنها تقطیع. سانسور. ترجمه نادرست و... به چشم میخورد.

خوشحالم که مخاطبان من به این موضوع پی بردن و درخواست کتب اصلی میکنند.

درود بر دوستانی که کتاب میخوانند درود بر عزيزاني که کتاب هدیه میدهند.
فایل:
نمایش عکس
(6.39 кб.)
دانلود ها: 5 بار

ویرایش شد ?زیبای وحشی ? (1402/9/29 , 20:28) [1]
(1402/9/29 , 22:31)[#]
یلدا یعنی

یک دوستت دارمِ طولانی

از لب هایی که یک سال

سکوت کرده بودند