صبح بخیر، مهمان صبح

آخرین فعالیت

انجمن » مباحث مربوط به سایت » انتقادات و پیشنهادات
جستجو | فایل های تاپیک (1)
  تاپیک در مورد سایت و چتروم
1 2 3 ... 6 >>
(1401/7/8 , 08:54)[#]
Alireza.M Alireza.M 
《Admin》
سلام علیکم

خب میدونید که دیروز چتروم بسته شد
منم گفتم بعد در موردش حرف میزنم که موضوع چیه و این تاپیک برای همینه
من نظرمو میگم شما هم اگر نظری دارید بگید
اگر به یک راهکار رسیدیم که چه بهتر
اگر نه حقیقتش تصمیم دارم کلا سایت رو ببندم البته میخواستم فقط قسمت چت رو ببندم ولی سایت بدون چتروم حکم زنبور بی عسل رو داره پس امروز به این نتیجه رسیدم کلا سایتو جمع کنم بهتره
حقیقتا دیگه خسته شدم از تذکر دادن های بی نتیجه

بگذریم که مدتهاست محیط سایت پر از حرفای زشت و رکیکه
که من بارها تذکر دادم و بطور کلی مخالف قوانینه
حالا تا الان کنار اومدم ولی دیگه نمیشه

فقط تو همین چند روز این یه لیست خلاصه از اتفاقاتی هست که افتاده:
۱. یک کاربر جدید بخاطر محیط بی بند و بار سایت فرار رو بر قرار ترجیح داد و درخواست حذف اکانت داد و حذف شد.
۲. یک کاربر جدید دیگه رو هم که محکوم به فیک بودن و دروغگو بودن کردید بدون هیچ منطقی که اطلاعیه ی قبلی بخاطر اون بود .
۳. حتی بعد از اطلاعیه ی قبلی باز کسی گوشش بدهکار نبود و میبینم به یه کاربر قدیمیه سایت بدون هیچ منطقی باز تهمت فیک بودن میزنید.
۳. دوسه بار دیدم تو چت حرف سیاسی بصورت توهین زده میشه یعنی عملا دارن به فلان شخص فحش میدن. به اصطلاح مقام دارها هم برگ چغندر فقط نگاه میکنن نه تذکری نه چیزی.
۴. چنتا کاربر هم که اعضای بدن خودشون یا دیگران همیشه رو زبونشونه و هر حرفی رو بی ملاحضه میگن.
بازم هست اگه بخوام بگم ولی حوصله ی تایپشو ندارم

حالا با اینکه بارها گفتم چرا این موارد ممنوعه ولی بازم میگم :
۱. حرفای رکیک ممنوعه چون منجر به مسدود شدن یا فیلتر شدن سایت میشه . از طرفی هستن کسایی که از اینجور حرفا تو محیط عمومی خوششون نمیاد. دقت کنید من نمیگم تو شخصی حرف زشت نزنیدا . اون حریم شخصیه شماست من اجازه ی دخالت توش رو ندارم ولی چتروم محیط عمومیه و همه توش شریکن
با اینحال اگر باعث فیلتر شدن سایت نمیشد کاری نداشتم ولی چون ما تو ایرانیم نمیشه بیخیال بود
۲. نمیدونم شما چی فکر میکنید. شاید شما بخواهید ما تا آخر همین چند نفر توی سایت بمونیم
من هدفم ازین چتروم ثابت بودن جمعیت نبود . من میخوام سایت جمعیتش افزایش پیدا کنه
ولی شما هر کاربری که نمیشناسید یا جدید میاد رو فراری میدید حالا ب ی نحوی . یا با برخورد بدتون یا با جو زشتی که تو چت درست میکنید و این به سایت صدمه میزنه
۳. من به ی عده مقام دادم . جالبه خود مقام دارها باعث این وضعیت تو سایت هستن . خودشون هر حرفی رو که میزنن هیچ وقتی یکنفر داره به ی شخص سیاسی فحش میده هم کاریش ندارن یعنی عملا هیچ کار خاصی نمیکنن
جالبتر اینه وقتی مقام یکی رو برمیدارم دو قورت و نیمش هم باقیه و ننه من غریبم بازی در میاره

در نهایت اینکه همچین چترومی برای من ارزش زحمت کشیدن هزینه رو نداره. هزینه هم فقط مالی نیستا اون ثابته همیشه هست ولی وقتی که من برای اینجا و زحمتی که کشیدم هم هزینه محسوب میشه

رابطه به درک متقابله دیگه . وقتی شما درک متقابلی از من و اینجا ندارید منم نمیتونم
وقتی شما نسبت به تمام تذکرات و حرفای من بی تفاوت بودین منم نمیتونم ارزش قائل بشم

اگه راهکاری دارید بفرمایید اگه نه احتمالا تا چند روز دیگه کلا سایت جمع میشه شما را بخیر ما را بسلامت
(1401/7/8 , 09:23)[#]
 آگرین 
سلام وقت بخیر.
من متاسفانه مدتیه فرصت نمیش چندان فعال باشم و از ماجراهای اخیر بی اطلاعم.
در مرحله اول شدیدا با بستن سایت مخالفم چون واقعا افرادی هستن هرچند مجازی ولی بودنشون آرامش.
راجب توهین و اینا قصد خودنمایی ندارم ولی هرجا دیدم تذکر دادم حتی جایی که به من ربط نداشته چون جمع صمیمی اینجا رو دوست داشتم و وظیفه خودم دونستم این کارو هرچند گاهی توهین هم شنیدم.
بنظرم چند راهکار رو میش درنظر داشت واس پیشرفت چت و نگهداریش.
اول سلیقه ای ندادن مقام به کاربرا و کاربرایه که واقعا دلسوز و خواهان داشتن همچین سایتی هستن مقامدار باشن. ک خود ادمینهای اصلی بهتر میدونن کیا هستن.
راهکار دوم که سخت هستش متاسفانه اینه که کلمات نامتعادل و مغایر با قوانین سایت رو در حالت فیلتر قرار داد ک پیامای حاوی اون کلمات منتشر نشه. با اینکه خلاف آزادی بیان هستش ولی چاره ای نیست.
پیامم طولانی شد معذرت.
ایام به کام

ویرایش شد آگرین (1401/7/8 , 09:25) [1]
(1401/7/8 , 09:24)[#]
Alireza.M Alireza.M 
《Admin》
# (Amir) (30.09.2022 / 05:49)
اون قسمت فراری دادن و تهمت زدن رو قبول دارم ادم خیلی اذیت میشخ
دقیقا
اینکه یه کاربر عادی بر فرض به دیگران تهمت میزنه قابل تحمله خب آدمه دیگه اشتباه میکنه
ولی اینکه خود مقام دار سایت همچین رفتاری رو دارن اصلا قابل تحمل نیست
(1401/7/8 , 09:32)[#]
Alireza.M Alireza.M 
《Admin》
# آگرین (30.09.2022 / 05:53)
سلام وقت بخیر.
من متاسفانه مدتیه فرصت نمیش چندان فعال باشم و از ماجراهای اخیر بی اطلاعم.
در مرحله اول شدیدا با بستن سایت مخالفم چون واقعا افرادی هستن هرچند مجازی ولی بودنشون آرامش.
راجب توهین و این
سلام اگرین جان
اره خیلی وقته ندیدمت امیدوارم حالت خوب باشه

منم مخالفم ولی چاره ای نیست یا ب ذهنم نرسید

والا مقام هارو من بر حسب حسن نیت دادم . حتی چنتایی از مقام دارهای فعلی خودشون مقام خواستن من بر حسب دوستی مقام دادم که آره بقول تو کار اشتباهی بود
فکر خوبیه که تمامی مقام ها برداشته بشه و از نو فقط و فقط بر حسب شایستگی مقام داده بشه

راهکار دومت هم واقعا حرف خوبی بود یه همچین چیزی رو رامین هم پیشنهاد داد ولی واسه تو کاملتر بود
میشه کاری کرد پیامهایی که حاوی کلمات نامناسب هستند کلا منتشر نشه
واقعا ممنونم اگرین جان مفید بود لطف کردی
(1401/7/8 , 09:54)[#]
ELy ELy 
هستم ولی خستم
خداروشکر من مقام دار نیستم شامل اون حرفا نمیشم

حواستون باشه سایت بسته شد همدیگرو گم نکنیم
(1401/7/8 , 09:57)[#]
?n̾a̾f̾a̾s̾i̾? ?n̾a̾f̾a̾s̾i̾? 
... قصه ی دوس داشتن تو، خونِ تو رگهای منه💞...
چرا هیچ نظری ب ذهنم نمیاد ??
(1401/7/8 , 09:58)[#]
FAZi FAZi 
فکر نمیکردم ی روزی همچین تاپیکی رو ببینم
(1401/7/8 , 10:03)[#]
 قصاب 
من تز همه این مدیرا شکایت دارم ب من گفتن تو دختری
(1401/7/8 , 10:06)[#]
Alireza.M Alireza.M 
《Admin》
# FAZi (30.09.2022 / 06:28)
فکر نمیکردم ی روزی همچین تاپیکی رو ببینم
حالا ک دیدی
از تو هم گله دارم ولی جای گفتن نیست
(1401/7/8 , 10:13)[#]
 Ramin 7 
🚬از‌خونمون‌میاد‌فقط‌درداش‌به‌یادم🚬
من اعتراض دارم
(1401/7/8 , 10:24)[#]
 مریمی* 
شوخی ها زشت موافقم منک چنبار اومدم فرار بر قرار ترجیح دادم ولیکن تعهد بگیرن انجام ندن
(1401/7/8 , 10:28)[#]
?n̾a̾f̾a̾s̾i̾? ?n̾a̾f̾a̾s̾i̾? 
... قصه ی دوس داشتن تو، خونِ تو رگهای منه💞...
#اصلاح شوخی های +18

#ن ب بستن سایت
(1401/7/8 , 10:34)[#]
Nazanin 7 Nazanin 7 
_بعضی آدمها تکیه گاه نیستن،، پَرتگاهّن..!
بستن سایت ک واقعا درست نیست، صورت مسئله رو پاک کردنه بدون حل مشکل!

پیشنهاد دوستان برای فیلتر بعضی کلمات ازهمه بهتره.
(1401/7/8 , 10:36)[#]
Alireza.M Alireza.M 
《Admin》
# Nazanin 7 (30.09.2022 / 07:04)
بستن سایت ک واقعا درست نیست، صورت مسئله رو پاک کردنه بدون حل مشکل!

پیشنهاد دوستان برای فیلتر بعضی کلمات ازهمه بهتره.
صرفا فیلتر کلمات جوابگو نیست
و فیلتری هم معنیش این نیست حالا که کلمات فیلتر بشه بدتر از قبل ادامه بدن و بگن کلمات زشتش فیلتر میشه
موضوع نحوه ی برخورد با کاربرای جدید چی ؟

یجیزی فراتر از فیلتر کلمات نیازه . یه تصمیم جدی
(1401/7/8 , 10:39)[#]
 مریمی* 
یک چتروم دیگ براشون بساز رمز بده بهشون و هزینه ساختش مرداخت کنن در چتروم عادی درست صحبت کنن اینم فکر خوبیه
(1401/7/8 , 10:41)[#]
Alireza.M Alireza.M 
《Admin》
بعضیا اومدن بمن پیام دادن که آقا یعنی ما دیگه شوخی نکنیم سلام خشک و خالی بشه چت؟
نه خودتونم میدونید من هیچوقت همچین حرفی رو نزدم
شوخی خوبه من خودمم شوخی میکنم تقریبا با همه هم صمیمی هستم تا وقتی به حریمای من احترام بزارن
ولی چطور من میتونم شوخیامو در یه حدی نگه دارم ولی بقیه نمیتونن یا نمیکنن؟
اصلا جای دوری نمیرم من ۷ هشت ساله چت میکنم
چطور قدیما اینجوری نبود تو وپکا یا تو یا تو تی ان تی یا خیلی جاهای دیگه؟ نصف همین کاربرایی که الان شوخی ناجور میکنن من قدیمشون رو دیدم اینجوری نبودن
چیزی که من میبینم اینه که شما یه اکیپ تشکیل دادین فاز گانگستری رو برداشتین فقط با خودتون حال میکنید
این درست نیست
(1401/7/8 , 10:42)[#]
 مریمی* 
نظرم منم مدیزیت بررسی کنه خخخ
(1401/7/8 , 10:46)[#]
ཧᜰ꙰ꦿ➢ℝeℤΔ༒ ཧᜰ꙰ꦿ➢ℝeℤΔ༒ 
تُ یــــک نــفـرے امــا بے تــو جــهانــم خــالـیس
سلام داش علی خوبی به نظرم تو پروفایل هر نفر نشان اخطار تذکر یا همچین چیزی بزار تا سه بار اگه اخطار گرفت از سایت مسدود شه بمدت دوهفته اینطوری به نظرم هر کی اخطار بگیره خودشو جمع میکنه
(1401/7/8 , 10:49)[#]
ཧᜰ꙰ꦿ➢ℝeℤΔ༒ ཧᜰ꙰ꦿ➢ℝeℤΔ༒ 
تُ یــــک نــفـرے امــا بے تــو جــهانــم خــالـیس
بعد اگه رفتار خوبی داشت از اخطارش کم کن هی
(1401/7/8 , 10:51)[#]
 مریمی* 
هندونه فروش فکرت خوبه خخ
  در کل: 116
1 2 3 ... 6 >>

فیلتر بر اساس نویسنده ی پست
دانلود تاپیک

رفتن به انجمن